Alan Adı

Mükemmel alan adını almak için yüzlerce uzantı arasından seçim yapın.

Ücretsiz whois koruması, e-posta barındırma ve gelişmiş DNS yönetimi dahil olmak üzere tam otomatik alan satın alın.

Kurumsal Bulut Platformu

Hizmet altyapınızı tamamen yedekli, yüksek performanslı bulut platformumuzda barındırın ve yüksek güvenilirlik, güvenlik ve kurumsal özelliklerden yararlanın.

Yüksek Performans

Intel®️ Xeon®️ CPU E5-2699 V4 işlemciler ve 1000 Mbps İnternet alt yapımız ile %99 uptime garantili hosting, vds hizmetleri.

Tamamen Yedekli

Bulut platformumuz, hizmetlerinizi çevrimiçi tutmak için tam donanım ve ağ yedekliliği ile %99 çalışma süresi garantisi sunar.

Güvenli Altyapı

Tüm veri merkezleri Tier 3 sertifikalıdır ve kurumsal ağ donanımıyla birlikte gelişmiş yangın ve izinsiz giriş koruması sağlar.

Anında Aktivasyon

Satın alma işleminizin onaylanmasının ardından sipariş ettiğiniz ürün otomatik olarak ve anında etkinleştirilecektir.

Tam Destek

Destek ekibimiz, ürünlerimizden herhangi biriyle karşılaşabileceğiniz tüm teknik zorluklara cevap vermek için 7/24 hizmetinizdedir.

Güçlü Otomasyon

Sanal sunucu ve hosting hizmetlerimizi mevcut ürünleri gelişmiş şekilde yönetmenize ve genişletmenize olanak sağlayan teknoloji.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Yüzlerce müşteriye özel sunucu ve hosting çözümleriyle hizmet veriyor ve daha önce hiç olmadığı kadar çok daha verimli ve güvenli çalışmalarını sağlıyoruz..

Hizmetlerimi Hayal Hosta taşıdığımdan beri müşterilerim tek bir dakikalık kesinti yaşamadı. Çok daha huzurlu uyku uyuyabiliyorum.

Adem Ş.

İşim hızlı büyürken, Hayal Host bana profesyonel bir özel sunucu çözümü konusunda yardımcı oldu, eski sistemim artık yükü kaldıramıyordu.

Çetin E.

Çözüm odaklı davranmaları ve verdikleri hizmetlerin sorunsuzluğu beni firmaya güvenmeye zorladı diyebilirim. İyiki tanıştım sizinle..

Gökalp N.

Özel bir çözüm mü arıyorsunuz?

İster küçük bir işletme ister büyük bir işletme olun, ekibimiz size en iyi çözümleri sağlamak için burada.

İletişime Geç