Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır?

Windows 10 yükseltme bildirimini kapatmak istiyorsanız ve bunu nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız bu yazıda açıklanacak. Aşağıdaki bilgilerden yola çıkarak bildirimi kapatabilirsiniz.

Windows 10 Yükseltme Bildirimleri Hakkında

Windows 10 yükseltme bildirimlerini kapatmak istiyorsanız ilk olarak bildirimleri görmek istemediğinizden emin olmanız ve buna uygun şekilde davranmanız gereklidir. Sonrasında verilen işlem basamaklarını takip ederek sizler direkt olarak mı kapatma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça kolay olan bu işlemi gerçekleştirirken bildirim sistemlerini kapatmanızdan emin olduğunuza önem gösterin. Ayarlar ve bildirimler sayfasına giriş yapın daha sonra bildirimler için de özel olarak detaylandırılmış olan sayfanın üzerinde Windows 10 bildirimlerin kapatılması sağlanacaktır.

Windows 10 Yükseltme Bildirimlerini Kapatmak

Eğer direkt olarak bu bildirimleri görmek istemiyorsanız kapatmanız mümkündür. Bunun dışında bildirimlerin hangi saat içerisinde gelmesi gerektiğini de belirtmeniz gerekmektedir. Bu detaylara önem vererek bildirimleri kapatmak sizlerin yararına olacaktır. Sizin için ne zaman yükseltmenin yapılacağı önemli ise direkt olarak da cihazınızın uygun olduğu saatleri seçebilmeniz bu durum açısından mümkündür.

Windows 10 Bildirimleri Zamanlama

Kapatmak sisteminin dışında bildirimlerin ne zaman geleceği hakkında bir kontrole sahip olmak istiyorsanız bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bunun içinde zamanlama kullanmanız gerekmektedir.
  • Tüm bildirimler için belirlenmiş olan bir zaman dilimi olmalıdır.
  • Bu zaman dilimi içerisinde bildirimleriniz gelmekte ve bu bildirimler kapsamında sizler mesajları görebilirsiniz.
  • O zaman dilimi içinde direkt olarak bildirim gelmesi ya da otomatik olarak indirimlerin tamamlanması sağlanabilmektedir.

Yükseltme işlemlerinin gerçekleştirilmesi için ise direkt olarak vermiş olduğunuz zaman dilimi içerisinde bu işlemle gerçekleştirilmektedir. Tamamen sizin belirlemiş olduğunuz koşullar kapsamında bu işlemler gerçekleşir.

Windows 10 Yükseltme Bildirimlerinin Kapatılması Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Windows 10 bildirimlerini kapatmak istiyorsanız bunun için emin olmanız ve neye göre kapatma yaptığınızı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız gereklidir. Aynı zamanda zaman dilimizin de doğru seçerek bu durumu uygun bir şekilde tamamlamanız gereklidir.

Bu yazımızda sizlere Windows 10 bildirimlerinin zamanlama açısından önemini ve aynı zamanda yükseltme bildirimlerini nasıl kapatılacağı hakkında detaylı bilgiler sunuldu. Bu bilgilerden yararlanarak Windows 10 yükseltme bildirimlerini kapatabilirsiniz.